Ticarihayat Gazetesi 16.10.2019

Enerji sistemleri mühendisleri imza yetkisi istiyor

12. EIF Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı, Ankara Congresium’da 6-8 Kasım’da gerçekleşti. Enerji sektörünün yurt içi ve yurt dışındaki önemli temsilcileri fuarda bir araya geldi. Fuara, Enerji Sistemleri Mühendisleri ve Öğrencileri Derneği olarak katıldık.

Ticari Hayat gazetesi ile Enerji Sistemleri Mühendisleri ve Öğrencileri Derneği Başkanı Mehmet Kale bir araya geldi ve bölümümüz ile alakalı imza yetkisi sorunlarını konuştuk.

Detaylı bilgi için…

http://www.ticarihayat.com.tr/haber/Enerji-sistemleri-muhendisleri-imza-yetkisi-istiyor/49487

Elektrik Dünyası Dergisi, Ocak 2020

Esmöd Kuruluş Hikayesi

Elektrik Dünyası dergisinin Ocak ayı sayısı için vermiş olduğumuz röportaj:

Kuruluşumuz: Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde farklı alanlarda iş bulup çalışan Enerji Sistemleri Mühendisi meslektaşlarımızı ve mühendis adayı öğrencilerimizi bir araya getirmek; öğrencilerin mezunlarla iletişim halinde olmasını, mezunların ise birbirlerine hem çalışma hayatında hem de eğitim/seminer gibi alanlarda destek vermesini istediğimiz için Enerji Sistemleri Mühendisleri ve Öğrencileri Derneğini kurduk. Birlik olmak ve bir olmak adına kurulmuş ve Enerji Sistemleri Mühendislerinin haklarını aramak ve desteklemek adına atılmış bu adım ile beraber derneğimiz hızla büyümekte ve büyümeye devam etmektedir. Bu büyüme meslektaşlarımın mesleğine ve aldığı eğitime duyduğu saygı sayesinde gerçekleşmektedir.

Detaylı bilgi için… Derginin 105. sayfası

http://elektrikdunyasi.com.tr/edergi/Default.html